top of page

Nėštumo fotosesija
 

Laukimo fotosesija - neeilinis gyvenimo įvykis, o taip kuriama jūsų istorija, taip kuriama ir jūsų vaikučio istorija. Kas gali būti jautriau už tai! Kai jau išleisite vaiką į mokyklą, į universitetą ir atsivertus šias nuotraukas tikrai išspausite džiaugsmo ašaras. Tad kviečiu pasiskaityti šiek tiek informacijos apie nėštumo fotosesiją, kad ji pavyktų sklandžiai ir galėčiau jus įamžinti lyg tikrą Deivę :) 
Jei norite atrodyti grakščiai ir proporcingai nuotraukose, idealus metas fotografuotis yra 25-30 savaitė. Daugiausia 32. Vėliau jau  bus sunku pozuoti, pasikeis laikysena, proporcijos. Gali atsirast sveikatos bėdelių ar labai tint galūnės, net veido proporcijos pakinta . Fotosesijoje žinoma gali dalyvauti vyras, jau turimi vaikučiai ar net augintiniai. Apie atsivedamus augintinius reikia informuoti registruojantis, kad galėčiau apsisaugoti nuo kitų klientų alerginių reakcijų. Galite pasirinkti, norėsite fotografuotis gamtoje ar studijoje. Gamtoje fotografuoju sezono metu. Aprangą suderinsiu ir  padėsiu išsirinkti aš, turiu tame daug patirties, taip išreiškiu ir savo kūrybą, studijoje aprangas išsirenkame prieš fotosesiją, gamtoje, renkatės iš galerijos. Suknelės pereinamų dydžių, dėl to tiks daugeliui, išsirinkti nebus sunku net ir per nuotolį. Studijoje yra per 50vnt. nuostabių, specialiai nėštukėms skirtų suknelių, tiek princesiškų, karališkų, su pūstais sijonais,rankovėmis, tiek su šleifais, tiek visiškai minimalistinių ar blizgių. Dydžiai nuo XS-L, XL dydžių suknelių yra kiek mažiau, bet irgi turiu. Daug suknelių yra vienetinės, siūtos pagal užsakymą, pas siuvėjas. Taip pat yra įvairių spalvų bodžių, švarkų ir aksesuarų. Galite pasirinkti, norite labiau fashion stiliaus fotosesijos ar jaukios, dienos šviesos, žinoma apie tai turite informuoti registruojantis, nuo to priklausys dienos laikas kada vyks fotosesija. Galime stilius ir pamaišyti :) Esant norui, fotografuoju nėštukes ir nuogas. Dėl pozavimo nebijokite, aš viską pasakau, parodau, fotosesija tikrai būna linksmas ir malonus įvykis. Taip pat šalia studijos dirba vizažistės, jos gali pilnai paruošti fotosesijai, suteikti makiažo, bei plaukų tvarkymo paslaugas. Patikėkite šį gražų gyvenimo įvykį profesionalams ir pamatysite, nereikės dėl nieko sukt galvos :) 


 

Fotosesija jb (4).jpg

 Nėštumo fotosesijos kainynas

140e/25retušuoti kadrai/1val fotosesija (Kaina galioja leidžiant publikuoti nuotraukas.Jas galiu publikuoti ir po vaikelio gimimo).
Pilna fotosesijos kaina be leidimo publikuoti keletą nuotraukų iš fotosesijos, apie tai privaloma informuoti prieš užsakant paslaugas - 160e/25retušuoti kadrai/1val fotosesija 
(apie tai informuoti privaloma registracijos metu).

Jei fotosesijos norite ne darbo dieną ar savaitgalį, fotosesijos šiek tiek brangesnės +15e

 

Kaip vyksta fotosesija:
jūs atvykstate pas mane į studiją ar dar prieš tai ruošiatės pas koleges, kurios dirba visai čia pat studijos (Makiažas ir plaukai, užsakius papildomas paslaugas pas vizažistes )
Fotosesijai skirta 1val.
Specialios suknelės, bodžiai, švarkai ir aksesuarai nėštukėms nemokamos, stilių padedu sukurti , pamatysite tai nėra sunkus procesas:)
Fotosesija vyksta studijoje arba gamtoje (studijoje naudojame 3 sukneles,aprangas,  gamtoje 2). 
Ko laukti po fotosesijos:
P
er 4-6 savaites,  gausite 25 retušuotas nuotraukas/ papildoma nuotrauka 4,50e/vnt (galite paprašyti atrankos, jei manote, kad tų 25 neužtenka)

Lifestyle stiliaus mažylio fotosesijai taikoma nuolaida.
Prijungiu jus prie savo klientų grupės, kur galėsite pirmieji gaut geriausius pasiūlymus.

Imamas 20 ties eurų rezervacijos mokestis, kuris įskaičiuojamas į fotosesijos kainą. 

DSC_3318.jpg
Fotosesija (22).jpg
Fotosesija (24).jpg

Vestuvių fotografavimo kainynas

DSC_6765.jpg

Mini

Midi

 • 8val. fotografavimo.

 • 15-kos puslapių fotoknyga.

 • Pasiruošimo fotografavimas galimas ir mano studijoje.

 • 270-300 retušuotų kadrų.

 • Priešvestuvinė fotosesija dovanų!
  Kaina: 700eurų

 • 10 val fotografavimo.

 • 20 - ties puslapių fotoknyga.

 • Pasiruošimo fotografavimas galimas ir mano studijoje.

 • 360-420 retušuotų kadrų.

 • Priešvestuvinė fotosesija dovanų!

 • Kaina: 800eurų

Maxi

 • 12val. fotografavimo.

 • 30 - ties puslapių fotoknyga.

 • Pasiruošimo fotografavimas galimas ir mano studijoje.

 • 470-520 retušuotų kadrų.

 • Priešvestuvinė fotosesija dovanų!

 • Kaina: 950 eurų

bottom of page